Plaża Stogi

Plaża na Stogach jest jedną z najczystszych i najładniejszych plaż w Trójmieście. Posiada nowoczesne zaplecze ratowniczo – sanitarne. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników WOPR zarówno z brzegu jak i z dryfujących łódek. W roku 2016 otrzymało międzynarodowe wyróżnienie Błękitnej Flagi.

Oficjalna strona kąpieliska Stogi:

Starówka Gdańska

Wspaniałym dodatkiem do pobytu w naszym kempingu jest zwiedzanie Gdańska, Sopotu i Gdyni. Unikalne na skalę Światową jest Stare Miasto w Gdańsku z Drogą Królewską (ul. Długa, Ratusz, Długi Targ, Dwór Artusa, fontanna Neptuna), oraz ulica Mariacka i Długie Pobrzeże z Żurawiem.

Starówka gdańska pomimo wielu wojennych zniszczeń została po wojnie odbudowana, jednakże nic nie straciła ze swojego dawnego uroku. Turyści w dalszym ciągu uważają to miejsce za bardzo nastrojowe i pełne magii. Wartym odwiedzenia jest niewątpliwie kościół św. Brygidy oraz Dom Opatów Pelpińskich.

W sierpniu każdego roku koniecznie trzeba wziąć udział w Jarmarku Dominikańskim, odbywającym się na ulicach Starego Miasta. Jest to jedna z najsłynniejszych imprez kulturalno-handlowych w Europie. Serdecznie zachęcamy do osobistego wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Rejs po Zatoce Gdańskiej

Osobom pragnącym zasmakować przygody proponujemy rejs statkiem po Bałtyku. Jest to wyprawa pełna wrażeń i zostawiająca wiele pozytywnych wspomnień. Bezkresny błękit i szum fal pozwolą każdemu, choć na chwilę, stać się prawdziwym wilkiem morskim.

Więcej informacji na stronie:

Park Oliwski i ZOO

Historia Parku Oliwskiego sięga XV wieku, jednakże jego obecny kształt powstał trzysta lat poźniej dzięki inicjatywie Jana Rybińskiego. Cały obiekt jest przepięknym zespołem pałacowo-parkowym w samym centrum miasta. Miejscem wartym uwagi, szczególnie lubianym przez dzieci, jest pobliskie ZOO. To jeden z największych obiektów tego typu w Polsce. Na 120 hektarach możemy zobaczyć z bliska zwierzęta z całego świata.

Szlak Fortyfikacji Nadmorskich

Pobyt na campingu można sobie urozmaicić pieszą lub rowerową wycieczką Gdańskim Szlakiem Fortyfikacji Nadmorskich, który ciągnie się od Stogów do Górek Zachodnich. Szlak prowadzi nad brzegiem morza wśród lasów i pozostałości dawnych fortyfikacji.